Київський професійний коледж артдизайну

Приймальна комісія

+38 (099) 146-27-44
+38 (093) 396-97-64

Приймальна комісія

(099) 146-27-44     (093) 396-97-64

25 червня 2021 року у нашому закладі освіти відбулось Свято випускного вечора.

153 молодих, талановитих, завзятих випускників говорили сьогодні «До побачення!» своєму рідному центру.
Під час концертної програми зі словами вітання до всіх звернулась директор нашого закладу освіти Авраменко Ольга Олексіївна; всіх присутніх вітали також вокальний ансамбль «Алмазки», танцювальний колектив «Золоті черевички», наші чудові солістки Мазурова Євгенія та Лопоносова Юлія.
Від випускників зі словами подяки та чудовими віршами, від яких у педагогів тремтіли сльози на очах, виступила здобувачка освіти групи № 35 Приходько Жанна.
В кінці заходу кращим здобувачам освіти були вручені грамоти та подяки за відмінні успіхи та зразкову поведінку; за активну участь у позаурочних заходах, спортивному та громадському житті закладу.
Грамоти наші випускники отримали і від  Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки за активну участь у національно-патріотичних заходах серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.
А потім представники від кожної групи запусти в небо повітряні кульки з надією і вірою в світле майбутнє.
Щиро вітаємо наших дорогих випускників  з закінченням нашого закладу освіти!  Ви пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно прощаєтеся з безтурботним життям. Попереду у Вас самостійний шлях. Віримо, що вступите Ви на цей шлях достойно.
Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаємо Вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості! Будьте здорові та щасливі!
Чекаємо в гості!