Київський професійний коледж артдизайну

Приймальна комісія

+38 (099) 146-27-44
+38 (093) 396-97-64

Приймальна комісія

(099) 146-27-44     (093) 396-97-64

Заходи до 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Щороку у березні Україна вшановує пам’ять визначного поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Педагоги та здобувачі освіти коледжу у цьому році готувались до заходів з особливим натхненням, адже в цьому році 210 річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Так, за ініціативою учнівського парламенту були підготовленні стінні газети про життя і творчість великого поета «Тарасова доля». Завідувачка бібліотекою підготувала інформаційну газету «До 2010 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка».

Викладачки української мови та літератури провели інформаційні хвилинки зі здобувачами освіти «Кобзарем ми його звемо», а класні керівники та куратори груп разом зі здобувачами освіти підготували виховні години «Стежинами Шевченківських творів».

07 березня 2024 року в закладі освіти був проведений конкурс читців поезії Тараса Шевченка «Поетичний голос Кобзаря», який з кожним роком збирає все більше та більше учасників.

Шевченко для нас – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, з чого черпають сили й надії.

Він став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність. І сьогодні захищає, надає сили і надихає українців на боротьбу за свої землі та свою незалежність.

За нами перемога! Пам’ятаймо слова нашого українського пророка:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.