Весь світ 31 січня відзначає Міжнародний день ювеліра.
Не дивно, що ця професія вважається однією з найперших людських занять. Прикрашати себе, одяг, начиння і зброю люди полюбили ще з давніх-давен. Роздивляючись твори ювелірів давнини і сучасності, мало хто замислюється, настільки широкопрофільним майстром повинен бути ювелір. Адже для виготовлення таких чудових прикрас застосовуються найрізноманітніші процеси. Такі, як створення ескізу ювелірного виробу, обпилювання, пайка, лиття, розпилювання, карбування, прокатка, філігрань.
У нашому закладі готують майбутніх ювелірів. Професія вимагає від своїх представників одночасно досконалого художнього смаку і математичного складу розуму. Професійний ювелір не лише створює прикраси, а й прагне розкрити в них унікальність та індивідуальність кожного замовника. Він опановує безліч тонкощів ювелірного мистецтва та втілює особливе бачення в металі, а не просто наслідує поточні тенденції. Це творець, кожен виріб якого – витвір мистецтва, результат годин праці, ретельного відбору матеріалів і безперервного вдосконалення майстерності. Саме цьому навчають у закладі майбутніх фахівців своєї справи. А допомагає в цьому проведення різноманітних конкурсів та фестивалів. Так, щороку, до Міжнародного дня ювеліра у закладі проводяться різноманітні цікаві заходи (конкурси ювелірного ескізу, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва), де всі бажаючі можуть проявити свій талант. А результати діяльності учасників конкурсів всі охочі можуть спостерігати кожного дня на виставках, які організовуються до Свята.
День за днем, урок за уроком, здобувачі професійної (професійно-технічної) освіти удосконалюють свої навички щоденною працею, стають сильнішими у оволодінні професією та закладають майбутній фундамент ювелірної галузі України.
Тримаємо освітній стрій 24/7!