Київський професійний коледж артдизайну

Приймальна комісія

+38 (099) 146-27-44
+38 (093) 396-97-64

Приймальна комісія

(099) 146-27-44     (093) 396-97-64

Конкурс професійної майстерності «Кращий за професією «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»

День за днем, коледж артдизайну стає свідком не лише талановитих митців, але й професіоналів у сфері управління. 12 грудня 2023 року у закладі відбувся захоплюючий конкурс професійної майстерності, який визначив топ-секретарів серед здобувачів освіти, який об’єднав в собі не лише теоретичну, але й практичну частину, щоб визначити кращих серед кращих у цій професії.

Спочатку учасники конкурсу виконували завдання «Знання та розуміння» за допомогою інтерактивного тесту на Google Формі. Другий етап конкурсу «Навички у реальному житті» перетворив аудиторію в офісне середовище, де учасники використовували свої навички у практичних завданнях. Написання ділових листів, реєстрація та редагування документів, а також написання заяв – всі ці вміння випробувалися на міцність, підкреслюючи професійну готовність здобувачів освіти до роботи у реальному офісному середовищі.

По закінченню конкурсу були оголошені переможці. Кожен з них вразив журі своєю винятковою майстерністю та професійним підходом до завдань.

По закінченню конкурсу були оголошені переможці. Кожен з них вразив журі своєю винятковою майстерністю та професійним підходом до завдань. Вітаємо переможців:

І місце – Христина Щадей

ІІ місце – Анастасія Колоша

ІІІ місце – Анжела Батюк

Цей конкурс став важливим кроком для здобувачів освіти у формуванні майбутніх професійних перспектив та прагнення до досягнення виняткових результатів у своїй галузі. Такі заходи підтримують та вдосконалюють професійну підготовку здобувачів освіти для виходу у світ професій.

Тримаємо освітній стрій!