Київський професійний коледж артдизайну

Приймальна комісія

+38 (099) 146-27-44
+38 (093) 396-97-64

Приймальна комісія

(099) 146-27-44     (093) 396-97-64

Виховна година на тему: “Використання вишиванки у сучасному інтер’єрі “

18 травня у  нашому закладі куратором групи Т-9 Тетяною Бандилко була  провела виховна година на тему: “Використання вишиванки у сучасному інтер’єрі “. Метою заходу було показати студентам, як цей знаковий елемент можна використати для прикрашення житлового простору та яку роль він відіграє в нашому культурному спадку.
Під час виховної години були представлені різноманітні способи використання вишиванки у сучасному інтер’єрі. Велику увагу приділили декоруванню стін, подушок, скатертин, занавісок та інших текстильних виробів.
Ця виховна година стала не лише можливістю вивчати українську культуру та традиції, але й нагадала нам про важливість збереження і продовження національних цінностей. Вишиванка – це не просто елемент декору, це жива історія, яка має свої коріння і спадщину. Вона здатна змінити ауру приміщення та перенести нас у світ традиції та гармонії.
Отже, використання вишиванки в сучасному інтер’єрі – це не тільки модний тренд, але й зв’язок зі своїми корінями та українською культурою. Вона надає приміщенню особливого шарму та неповторності. Нехай вишиванка залишається живим знаком нашої національної ідентичності та джерелом натхнення для наступних поколінь.