Київський професійний коледж артдизайну

Приймальна комісія

+38 (099) 146-27-44
+38 (093) 396-97-64

Приймальна комісія

(099) 146-27-44     (093) 396-97-64

Щороку у березні Україна вшановує пам’ять визначного поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка

Щороку у березні Україна вшановує пам’ять визначного поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Педагоги та здобувачі освіти Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» у цьому році готувались до заходів з особливим натхненням.

Так, за ініціативою учнівського парламенту були підготовленні стінні газети про життя і творчість великого поета «Тарасова доля». Завідувачка бібліотекою підготувала інформаційну газету «Слава Шевченка – слава Україні» та бібліотечну виставку«Зламана доля та нескорена воля».

Викладачки української мови та літератури провели інформаційні хвилинки зі здобувачами освіти  «Кобзарем ми його звемо», а класні керівники та куратори груп разом зі здобувачами освіти підготували виховні години «Стежинами Шевченківських творів».

09 березня 2023 року в закладі освіти був проведений конкурс читців поезії Тараса Шевченка  «Поетичний голос Кобзаря», який з кожним роком збирає все більше та більше учасників. В цьому році здобувачі освіти долучились до Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко».

Шевченко для нас – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, з чого черпають сили й надії.

Він став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність. І сьогодні захищає, надає сили і надихає українців на боротьбу за свої землі та свою незалежність.

За нами перемога! Пам’ятаймо слова нашого українського пророка:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.