Київський професійний коледж артдизайну

Приймальна комісія

+38 (099) 146-27-44
+38 (093) 396-97-64

Приймальна комісія

(099) 146-27-44     (093) 396-97-64

Тренінг на тему: «Стати успішним – реально»

Стати успішним – реально

В рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти у  Державному професійно-технічному навчальному закладі «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» майстром виробничого навчання Тетяною Бандилко у групі, що навчається за професією «Адміністратор, секретар керівника (організації, підприємства, установи)» був проведений тренінг на тему: «Стати успішним – реально» метою  якого було  підвищити рівень самооцінки здобувачів освіти, усвідомлення власної значущості, людської гідності, коригувати взаємовідносини; формувати мотивацію до самопізнання, розвинути вміння дивитись в майбутнє і бачити реальні перспективи успіху.

Під час заходу здобувачі освіти отримували цінну інформацію про шлях до успіху,   створювали власний силует,  складали власну «шкалу цінностей», робили  макет майбутнього «дерева щастя» на дошці.

Тренінг відбувся у динамічній, доброзичливій, творчій та продуктивній атмосфері.

Зокрема, талановиті здобувачі освіти, які пишуть власні вірші змогли поділитися своїм талантом з усіма, адже метою професійно-технічної освіти є не тільки навчання професії, а й розвиток творчих здібностей молоді, розкриття талантів, підтримка їх прагнення до мистецтва. Для дівчат Хмизової Альони та Дем’яненко Дарини було організовано відеозапис їх віршів із художнім оформленням. Ці відео вони зможуть розмістити на своїх каналах у ютубі, щоб це стало першою сходинкою до успіху у майбутньому. Бажаємо дівчатам наснаги, натхнення та удачі на творчому шляху!