Педагогічні працівники

Майстер виробничого навчання
Луценко Зінаїда Геннадіївна
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр),
органувальник вставок для ювелірних та художніх виробів

Майстер виробничого навчання
Савчук Зоя Петрівна
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр),
органувальник вставок для ювелірних та художніх виробів

Майстер виробничого навчання
Кушнір Василь Петрович
Професія: Контролер художніх виробів, контролер ломбарду

Майстер виробничого навчання
Шевченко Олена Сергіївна
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр),

Майстер виробничого навчання
Бандилкоко Тетяна Михайлівна
Професія: Адміністратор,
секретар керівника

Викладач вищої категорії
Самусь Олександр Валентинович
Професія: фізична культура і здоров’я

Майстер виробничого навчання
Шатилюк Лариса Анатоліївна
Професія: Секретар, керівник, адміністратор , касир (в банку)

Майстер виробничого навчання
Кушнір Лідія Іванівна
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр),
органувальник вставок для ювелірних та художніх виробів

Викладач, спеціаліст II категорії
Романчук Ольга Василівна
Предмет: українська мова і література, світова література

Майстер виробничого навчання
Антощук Олексій Олексійович
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр)

Викладач, спеціаліст II категорії
Белiк Алла Миколаївна
Предмет: українська мова і література

Майстер виробничого навчання
Новак Валентина Іванівна
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр),
органувальник вставок для ювелірних та художніх виробів

Майстер виробничого навчання
Михайленко Надія Петрівна
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр),
органувальник вставок для ювелірних та художніх виробів

Викладач вищої категорії, старший викладач
Левченко Ірина Іванівна
Предмет: математика

Викладач, спеціаліст II категорії
Бойко Олександр Володимирович
Предмет: інформаційні технології

Викладач, спеціаліст I категорії
Симончук Катерина Анатоліївна
Предмет: іноземна мова

Викладач, спеціаліст II категорії
Гайдамаченко Леся Тарасівна
Предмет: всесвітня історія та історія України

Викладач, спеціаліст II категорії
Антрошенко Олена Анатоліїіна
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр)

Викладач, спеціаліст II категорії
Бойко Олександра Генадіївна
Предмет: декоративно-прикладне мистецтво

Майстер виробничого навчання
Дідух Юрій Ярославович
Професія: Ювелір-монтувальник, ювелір-закріпник

Майстер виробничого навчання
Восколович Людмила Миколаївна
Професія: касир в банку

Майстер виробничого навчання
Кухтій Оксана Степанівна
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр)

Майстер виробничого навчання
Кухта Олена Олександрівна
Професія: Секретар керівника (організації підприємства, установи), адміністратор, касир (в банку)

Майстер виробничого навчання
Петренко Тетяна Русланівна
Професія: Агент з організації туризму

Майстер виробничого навчання
Рибак Валентина Іванівна
Професія: Касир торгівельного залу, агент з постачання

Майстер виробничого навчання
Піскова Інна Вікторівна
Професія: Ювелір (ювелір-модельєр)