Протягом двох тижнів викладач історії Назар Романович проводив лекції для здобувачів освіти щодо подій у лютому 2014 та 2022 років, які назавжди залишать кривавий слід в історії України.
20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента. 20 лютого 2014 року ‒найкривавіший день подій на Майдані у Києві, які отримали назву Революція гідності. Боротьба українських громадян за свої права, яка одержала назву “Євромайдан”, а згодом Революція Гідності, була наймасштабнішою подією в новітній історії України і логічним продовженням обстоювання прав людини та громадянина. Не зважаючи на оголошене перемир’я, сутички у ніч з 19 на 20 лютого між протестувальниками і озброєними спецпризначенцями продовжувались. 20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, відстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Від 24 лютого 2022 року триває масштабна агресія Росії проти України. Російська армія, не досягнувши на початку вторгнення заявлених Кремлем цілей, веде головні бойові дії на Донбасі та півдні України, а також щоденно обстрілює цивільне населення. З перших годин вторгнення Сили оборони України: ЗСУ, Територіальна оборона, Нацгвардія, поліція, а також добровольці, почали чинити запеклий опір.
А 26 лютого 2024 року в Україні відзначають 10 років початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула рф проти України.
Президент України Володимир Зеленський заявив: «українці на своїй землі і нікому її не віддадуть».
Здобувачі освіти вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.