Навігація

Міська методична секція

9-10-2020, 13:49
9 жовтня в дистанційному форматі на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва міста Києва»  в он-лайн платформі zoom, відбулася міська методична секція викладачів словесності на тему: «Особливості викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури в умовах дистанційного навчання». Метою було ознайомитись з досвідом роботи Державного професійно-технічного навчального закладу  «Міжрегіонального центру ювелірного мистецтва міста Києва» щодо викладання мови та літератури в умовах дистанційного навчання на уроках словесності.
В рамках секції були проведені наступні заходи:
 • Доповіді на теми: «Історія створення навчального закладу», «Презентація системи роботи методичної роботи методичної комісії викладачів словесності закладу освіти», «Проблеми навчання онлайн - у пошуку натхнення», «Скринкасти, або сучасні форми та методи  подачі навчального матеріалу під час дистанційного навчання», «Творчі завдання для дистанційної роботи:від теорії до практики», «Використання можливостей освітнього порталу «На Урок» в умовах дистанційного навчання», доповідачі – Самойленко С.М., Белік А.М., Калуга М.С., Восколович Л.М., Квєткіна В.Г., Романчук О.В.
 • Коло ідей на тему: «Особливості подачі нової теми на уроках словесності в умовах дистанційного навчання, учасники – всі педагогічні працівники міської методичної секції.

Міська методична секція  Міська методична секція  Міська методична секція  Міська методична секція  Міська методична секція  Міська методична секція  

 

Останні новини

  Заходи з нагоди Дн ...
  Відповідно до плану навчально-виховної роботи центру, з метою змістовного використання вільного часу...
  Міська методична с ...
  9 жовтня в дистанційному форматі на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжре...
  Уроки доброти
  У нашому закладі освіти 05-06 жовтня 2020 року за рекомендацією Міністерства освіти і науки України ...
  День Учителя
  Щороку в першу неділю жовтня відзначають День Учителя....
  Вітання
  ...

Календар

  «    Жовтень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

Архів